Duben 2009

>>Modelka Jordan>>>>Navrhla obleček pro koně<<<<

30. dubna 2009 v 15:00
Kůň v růžovém? Tak to může vymyslet jen britská silikonová modelka Jordan, alias Katie Price (30).

Ta na koni nejen ráda jezdí, ale stačí jí, když se na něj dívá.

A aby byl pohled líbezný, vrhla se osobně do vod návrhářství a vymyslela obleček nejen pro koníky, ale i pro jezdkyně. Jednalo se o její návrhářskou premiéru a neskutečně ji to prý bavilo.

Hlavně aby ladily barvy.No,nevím jak vám,ale mě to příde úplně děsný!!
Opravdu praktické na koně =D
je vidět že takovýhle lidi,nemaj o koních ani páru...

Přejeli mi moje zlatíčko!!..Stříbrnou kočičku =(

28. dubna 2009 v 14:56 | ♥lůca |  ♥ Zvířecí nebíčko
Dneska ráno táta volá kočičky,dává jim konzervu..Měli jsme stříbrnou:mindáska a hnědou(máme) Micku...."Dneska si Minda asi někam zalezla,říká táta,když přiběhne jenom jedna...Pak už jdeme na autobus a já se ptám mámy!Mami,proč táta odjíždí tak pozdě?? A v tu se to dozvídám...Víš,přejeli nám kočku,tu stříbrnou...Nemůžu ani brečet..takový šok....Včera jse se mnou tulila a dneska už je MRTVÁ!!! Ta už si svoje ranní krmení nesní...Až ve škole,propukám v srdceryvný pláč.....Už se jí ta rána,co jí měla po kousnutí od nějakého psa nikdy nezahojí,stejně jako ta,v mém srdci!

Sbohem moje zlato!!!!

Doufám že jsi moc netrpěla........


I koně s eumí bavit!!!!!

28. dubna 2009 v 14:47 | ♥Lůca |  ♥ Vtípky
Pár směšných fotek. I koně se umí bavit. Tady je důkaz!!

Něco na večer na pobavení.Tato je dobrá xD
Kolik planet by jsme potřebovaly kdyby všichni žily jako ty Udělej si test .

27. dubna 2009 v 16:10 | ♥Lůca |  ♥ Zábava
Dneska ve škole v informatice jsme si najely na www.hraozemi.cz/files/ekostopa/ekostopa.php
a vyplňovaly test je to celkem zábavné a nakoci vám vyjde kolik planet by jsme potřebovaly kdyby všichni žily jako ty .


Mě vyšlo :
Průměr na mě :5,1
Půměr v ČR : 4,8

Mno,mohlo by to být lepší =D
Kdyby žily všichni jako já potřebovaly bychom 5,1 planety :-D .

Jeden kluk u nás by potřeboval 7,8 planet síla co?
http://www.trekkies.cz/storage/obrazky/47/200510132049_zeme03.jpg

Chtěli aby měli hezké nohy, tak jim je zdeformovali!!

24. dubna 2009 v 17:34 | Lůca |  ♥Husťárny
Chtěli aby měli hezké nohy, tak jim je zdeformovali!!

Ano jak povídá název článku...
Tato tradice byla ve staré Číně (která už samozřejmě neplatí:))

Tradice deformování nohou trvala téměř tisíc let

Jak to dělali?

Deformování nohou se zpravidla provádělo u dívek od tří do pěti let.

Čtyři menší prsty se zlomily a ohnuly pod chodidlo. Vzal se pruh látky a tím se chodidlo stáhlo. Bandáž se pevně utáhla. Kosti v nártu se zlomily a vytvořil se pahýl. Obvazy se pokaždé o něco více utáhly, dokud kosti nepřestaly růst.

Některé dívky dokonce zemřěli.

"Asi rok to bolelo, hrozně, hrozně moc. Nemohla jsem vůbec chodit a většinu času jsem jen brečela." Vzpomíná dnes šedesátiletá Lin Mo-he.

A výsledek?
Nožička byla o délce 10 až 15cm (délka propisovačky).

Ale veřili byste, že zdeformovat nohy bylo prý to nejlepší, co rodiče pro svou dceru mohli udělat?

Proč to dělali?
"Když mi matka začala bandážovat chodidla, řekla mi, že to musí udělat, abych si našla manžela....Také mi vystvětlila že čím menší nožky dívka má, tím lepšího manžela najde." Vzpomíná znovu.

Jedinou životní náplní tehdejší ženy totiž bylo stát se manželkou a matkou.

"Žena nebyla považována za přitažlivou, pokud neměla bandážované nohy. To bylo jediné měřítko krásy," schodují se čínské ženy.


"Velké přirozené nohy byly prostě ošklivé!"


Zákaz?
Nakonec se to stalo roku 1949, protože se tehdy vlády ujali komunisté a tím prosadili přísný zákaz.


Dost dobrý že?

Zdroj: No sepsala jsem to já:) Těžko sem to mohla zkopírovat, protože jsem to vypsala a upravila z časopisu History.
Reakce: Pokud se vám chce..=)

Rus vypadl z pátého patra, žena mu za to vynadala, tak skočil znovu

22. dubna 2009 v 16:18 | novinky.... |  ♥Husťárny
Manželka Jekatěrina s hrůzou sledovala, jak si její opilý manžel otevřel v kuchyni okno, zakymácel se a vypadl z jejich moskevského bytu. Dvaadvacetiletý Roskov měl však štěstí a za několik chvil se po schodech vysoukal zpět do pátého patra nacházejícího se zhruba 16 metrů nad zemí jen s několika škrábanci.
Jeho manželka se však rozhodla zavolat ambulanci a začala ho peskovat za to, co se stalo. Alexej nevydržel dlouho, vstal a z okna vyskočil znovu, tentokrát již dobrovolně. Druhý skok už ho stál několik pohmožděnin, ale nic vážnějšího se mu i tak nestalo.

Pít prý už nebude

Udivení lékaři jen konstatovali, že muž nemá žádná vnitřní zranění a bude za několik dní zcela v pořádku. Roskov slíbil, že s alkoholem po extrémně šťastné události přestane.
"Měl jsem opravdu velké štěstí. Naprosto netuším, jak se stalo, že jsem vypadl z okna poprvé, ale když jsem se vrátil nahoru a slyšel mou ženu naštvaně řvát, tak jsem si pomyslel, že nejlepší bude byt znovu opustit tou nejrychlejší cestou - oknem," dodal štastlivec.

Dcera vypadá jako její matka!

21. dubna 2009 v 16:08 | tn.cz |  ♥Husťárny
"Může znít střeleně, že jsem podstoupila plastiku, abych vypadala jako moje dcera, ale ona je úžasná. Kdo by nechtěl vypadat jako ona?" vysvětluje svoje počínání padesátnice Janet.Když si s Jane obléknou stejné šaty, vypadají jako identická dvojčata: nebýt toho, že Jane je o pár centimetrů vyšší a má hnědé oči (její matka modré), jsou jen těžko k rozeznání.

Krátce před čtyřicítkou si buclatá zrzka Janet uvědomila, že se cítí unavená a neatraktivní. Nechala si udělat plastiku prsou, která byla po porodu a kojení dvou dětí unavená. O pár let později jí ale implantát praskl, a tak si při reoperaci rovnou nechala prsa zvětšit ještě víc.


Před operací.

Janet se stihla rozvést, odstěhovat do Španělska a odtud se po rozchodu s přítelem vrátila do Anglie. Tam už neměla žádné známé, proto se nastěhovala k dceři. Ta ji seznámila se svými kamarády.

"Neměla jsem žádné slušné oblečení - žila jsem ve Španělsku, takže jsem měla samé šortky, trička a otrhané džíny. Od Jane jsem si nic nemohla půjčit, protože mi to bylo malé. Pamatuju si, jak jsem se na ni dívala a říkala jsem, jak já bych chtěla mít tvoji postavu," popsala Janet v listu Daily Mail.
A jak řekla, tak udělala. Za pár měsíců zhubla o tři konfekční velikosti a pak začal maratón operací. Nejdřív si nechala v Chorvatsku vylepšit nos a oči, potom vylepšit rty, navázat nové blond vlasy - a nakonec pořídit nový šatník. Náklady spočetla na nějakých 10 tisíc liber, tedy v přepočtu 300 tisíc korun.Teď si obě ženy užívají: když spolu vyrazí do hospody, jsou hned středem pozornosti a coby sestry dostávají společné nabídky na rande. Jane se dokonce občas stává, že ji lidé považují za starší polovinu dvojice.

Janet tvrdí, že s plastickými operacemi už skončila. Další prý připadá v úvahu jen v případě, že by si "najednou přes noc začala připadat stará," říká.

Byli to přece ufoni? nebo ne?

15. dubna 2009 v 16:28 | .pribehy-zahady. |  ♥Tajemno směs
Tento příběh se odehrává u mé kamarádky na chatě v Klášterci nad Ohří.
V Klášterci se prý dějí různé nadpozemské aktivity, i mně se jich už také pár přihodilo a tahle z nich byla určitě nejzáhadnější.
Bylo pozdní léto, když se to všechno událo. Schylovalo se k dvanácté hodině večerní a já se svou kamarádkou jsme si šly sednout na verandu k bazénu a náhle se to stalo. Kamarádka se koukla do vody a tam sedělo něco, co vypadalo jako nějaký rozpitý obraz zelené postavy. Řekla mi, ať se podívám do vody, jestli to taky vidím, ale ani jedna jsme se nemohli pohnout. Stály jsme tam jako kůly přibité k zemi. Kamarádka pohlédla záhadné postavě přímo do očí a ta po chvíli zmizela. Ten den byl nad Kláštercem pozorován pravděpodobně létající talíř.
Nevím, co to bylo, ale od té doby jsem už v Klášterci přes noc nikdy nespal a kdybych přece jen musel, tak bych šel určitě spát velmi brzo.

Věřte-nevěřte

15. dubna 2009 v 16:26 | .pribehy-zahady |  ♥Tajemno směs

Vic Elmen

Vic Elmen byl již 15 let dobrým strážníkem a byl na to náležitě hrdý. Do věznice mu poslali nováčka. Vic mu vysvětlil, jak a čím zrušit alarm a daroval mu klíč právě pro zrušení funkčnosti alarmu. Nováček měl svou první hlídku a Vic u vrátnice pil kávu a četl. Byl nejen skvělý strážník, ale také vášnivý čtenář a spisovatel. Náhle ucítil vzadu na krku kovovou věc. Ze zadu na něj kdosi mířil pistolí. Ze tmy vyšel druhý muž a byl to...učedník!!! Ten hloupý nováček!!! Krutým smíchem se uchechtl a hned jak Vica jeho pomocník svázal, rozutekli se oba ukrást Vicovy spisy. Ten se nejdříve snažil silou povolit lano, kterým byl svázán, ale nakonec to vzdal. Velice se rozčílil, zbrunátněl v obličeji, zatnul zuby, a pak se nestačil divit, co se to děje. V místnosti, kde zloději kradli spisy, praskla žárovka. Mávli nad tím rukou a kradli dále. Vic však vlastní vůlí praskl další a další a další. Zloduchové už z toho měli trochu strach a tak si jen řekli: "No co, máme toho dost...můžeme už jít!". Svižným krokem mizeli z věznice, ale sotva se pohli, praskla nad nimi žárovka. Jiskry z žárovek sršely čím dál více. Za chvíli popálily zloděje tak, že oba padli do bezvědomí. Napůl hrůzou a napůl bolestí. Potom si zloděje odvedla policie a Vicovy spisy byly zase v bezpečí.

Dobrý nesoulad =)

11. dubna 2009 v 21:10 | Lůca+ereza |  ♥ Koně

Kůň má cca půl tuny, čtyři nohy a vlastní hlavu. A taky proto se ne vždy daří a vzájemná spolupráce občas mírně pokulhává.. Samozřejmě si za to jezdec mnohdy může vlastním přičiněním.

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>Nejčastějším projevem nevole je urputná snaha setřást svého jezdce :)


Že se fialová líbí mě, ještě neznamená, že se líbí koníkovi.. Nebo zaspal pan jezdec?


Těžko na koně nasednouti, když se vám na vodítku přímo vznáší :D (račte si povšimnout prchajícího růžového žokeje..)


Po pár piruetkách přeci jen pochopil co se po něm chce a vydal se plnou parou za ostatními..


Že by malé oživení parkuru vysokou školou španělskou? Všestranně to nadaná dvojice!


Zastavit stát, raz, dva!!


Škleba šklebivá...


Někdo to holt i vzdá..


Kopyta až do nebes!


Příšera krvelačná..


Jezdec byl úspěšně odložen, nastává čas siesty.


Cožpak mu nikdo neřekl, že za jízdy se nevystupuje? =D

Úžasný a smutný článek....

10. dubna 2009 v 14:18 | net. |  ♥Tajemno směs

Hrob


HROB
Slunce svítilo a bylo vedro k zalknutí.Jen na hřbitově za vysokou zdí byl stín a chlad. V rohu hřbitova stál hrob,jehož náhrobek upoutával pozornost lidí,kteří po klikaté cestičce došli až na samý konec. Před hrobem stál nějaký kluk a smutně se díval na náhrobek do kterého byla vsazena fotka krásné dívky. Stál tam sám,ve stínu staré lípy a v rukou držel kytici kopretin. Z povzdálí jsem sledovala jeho velkou bolest. Byl tam dlouho,ale ani na okamžik se nepodíval jinam než na tvář oné dívky. S trochou zvědavosti jsem přistoupila blíž a uviděla jak mu po tváři stékají slzy. Něco šeptal a já si uvědomila že mluví na někoho kdo už tu dávno není,na někoho kdo už ho neuslyší. V tu chvíli bych nejraději utekla a nebyla svědkem té hrozné události. Položil květiny na hrob a zapálil svíčku.Pak mě zahlédl. " Potřebuješ něco " zeptal se. Nezmohla jsem se ani na slovo a tak se zeptal znova.Rozbrečela jsem se. Dovedl mě k blízké lavičce a půjčil kapesník. Seznámili jsme se a on mi začal vyprávět svůj příběh. Jmenovala se Nicol,ale všichni jí říkali Niky. Poznali se na diskotéce.Vypadala jako anděl kterého seslalo samo nebe a tak ji vyzval k tanci. Druhý den šli spolu na koupaliště,kde ji poprvé políbil.Strávili spolu mnoho krásných dní. Když mi Pavel vyprávěl jeho příběh neudržela jsem slzy.Plakal i on. Když jí bylo 17 let,chodili spolu už rok. Oslavili to na chatě. Milovali se, pak leželi vedle sebe a plánovali budoucnost. Když dokončoval ta smutná slova,zpomaloval a z očí se mu hrnul další příval slz. Pak začal podrobně vyprávět ten osudný den. Byl slunný den a rozhodli se že půjdou do přírody. Niky byla ten den nádherná.Měla nové džíny a jemný vánek si pohrával s jejími vlasy. Večer se blížil a tak se rozhodli že půjdou na diskotéku. Když zábava skončila nabídla se kamarádka Nicol že jí odveze domů. Pavel jí políbil a šel domů také. Uprostřed noci volali z nemocnice že přivezli dívku která ho chce vidět. Utíkal a cesta se zdála nekonečnou.Doběhl do pokoje kde ležela Niky. Její zlaté vlasy,byly zbarvené rudou barvou krve. Chytil jí za ruku a ona řekla " Miluji tě a nechci od tebe ". Omdlela.Byla to dlouhá noc,kterou prochodil pod okny jejího pokoje. K ránu Niky zemřela. Stali se z nás s Pavlem přátelé. Jezdili jsme do přírody,na výlety,na diskotéky ale nikdy jsme spolu nechodili. Odešel na vojnu a já na něj čekala. A pak -- pak se to stalo. Zabil se v autě. Lidé říkají " blázen " a " sebevrah ". Jen já vím proč to udělal. Bylo to pro něj vysvobození. Tak tu sedávám sama,na lavičce pod tou starou lípou a oni tu leží na konci hřbitova. ZASE SPOLU. Nosím jim čerstvé květiny a vím že už nikdo nebude takovým mím přítelem jako byl Pavel a Nicol.
Autor: Ailil

Strašidelná stanování...

10. dubna 2009 v 14:16 | Internet |  ♥Tajemno směs
Tento článeček jsem našla na netíku...

Stanování u hřbitova


Nejspíš nám to neuvěříte, ale přísáhám na cokoliv, že se to stalo. Bylo to ve středu. S kámoškou jsme se rozhodli, že půjdeme stanovat kousek od hřbitova, abychom zjistily, která je větší ,, sralbotka´´. Když se začalo stmívat, tak se u hřbitova udělala šílená mlha. Nikde jinde nebyla! Terča v tý mlze zahlídla světlo, ale já jsem nic neviděla a tak jsem si myslela, že se mě snaží zastrašit. pak jsem ale ze hřbitova uslyšela divné zvuky, jakoby tam někdo začal kopat rýčem, ale to už jsme raději vzaly nohy na ramena. Druhý den k nám přišla babička a já ji všechno o včerejšku řekla. Ona nám začala vyprávět, že na tom hřbitově žil hrozně zlý hrobník, který z ničeho nic zmizel a že kope hrob těm, kdo mu naruší jeho spánek! Teď jsme rády, že jsme tam nezůstaly o pár hodin déle, jinak bychom se už asi nevrátily.

Pěkný citátek..

9. dubna 2009 v 15:33 | Lůca |  ♥ Citáty
Pěkný citátek,který jsem našla na netu..


Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš.


Nový virus!

9. dubna 2009 v 15:32 | Lůca |  ♥ Zábava
Ahojky,chcete někoho nachytat?
Ukážu vám jak na to..Stačí,když mu pošlete po emailu toto..Je to docela pěkný,ne?

Strašidelný příběh: Náklaďák

6. dubna 2009 v 16:08 | Lůca |  ♥Tajemno směs
Jedna paní učitelka odjížděla svým autem do školy. Byla tma a hned za ní jel velký náklaďák.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdroj-klamy.blog.czJedna paní učitelka odjížděla svým autem do školy. Byla tma a hned za ní jel velký náklaďák. Jeho řidič občas přepnul potkávací světla na dálková, takže učitelku ve zpětném zrcátku oslňoval. Děsně ji to rozčilovalo. Když nějaké auto předjela, náklaďák se držel těsně za ní. Když zpomalila, zpomalil taky. Občas ji oslnil dálkovými světly. Žena odbočila na úzkou lesní cestu, domnívala se, že tam se za ní náklaďák nedostane. Ale ten se neustále držel těsně za jejím vozem a občas zablikal dálkovými světly.

Když učitelka dojela domů, zaparkovala, vyběhla do domu a zavolala policii. Náklaďák jel stále za ní, zastavil těsně za jejím vozem a řidič zůstal v kabině. Když přijela policie, vyskočil z kabiny a řekl, ať se jdou podívat na zadní sedadlo učitelčina vozu. Tam objevili uprchlého vraha s velkým nožem. Řidič nákladního vozu zahlédl, jak vrah proklouzl do ženina vozu, když brala benzín. Pokaždé, když si vrah připravil nůž, aby ženě podřízl krk, přepnul řidič náklaďáku na dálková světla. Tímto způsobem jí zachránil život.

Mrtvá kamarádka!

2. dubna 2009 v 19:17 | internet! |  ♥Tajemno směs
JEDNOHO DNE JSME JELI NA NÁKUPY JÁ A
TAŤKA.kDYŽ JSME JELI Z NÁKUPU,Uviděla jsem mojí
nejlepší kamarádku.A tak jsme jí nabídli ,že jí
odzeme domu.JÁ si sedla do předu a ona dozadu protože
vzádu byl ještě nákup.Když jsme stáli na červené
ohlédla jsem se do zádu a ona byla pryč!Řekli jsme si
že šla domu měla to už jen kousek,ale mě bylo divné
že by se ani nerozloučila.Tak jsme se jeli podívat a
zeptat se jestli je kamoška v pohodě. Když jsme zaklepali
,dveře nám otevřela kamarádky mamka .Celá ubrečená se
ptala co potřebujeme .My jsme se zeptali co se stalo a ona
nám řekla že je moje nejlepší kamarádka už 3 dny
mrtvé.Prý se jí to stalo na táboře.My s tatkou jsme to
nechápali a já jsem z toho v šoku ještě ted!!Tento
příběh se nestal mě ale prý se skutečně stal!
http://duch.navajo.cz/duch-2.jpg