Prosinec 2008

jak je známo dinosauři již vyhynuli..možná to tak není !

31. prosince 2008 v 21:05 | leník.13 |  ♥Tajemno směs
Je známo ,že dinosauři již neexistujou ale možná se všichni jen pletou!

Zaletěli jsme se podívat do Venezueli,přesněji nad brazilskými,venezuelskými a kolumbijskými pralesy kde se tyčí tzv. STOLOVÉ HORY a to je naše místo.V románu slavného anglického literáta A. C. Doyla Ztracený svět je jedna z nich místem, kde dodnes žijí dinosauři.Nesmysl ? Ve světle nových objevů se ukazuje ,že Doyle o jejich tajemství věděl nic ,než tušíme ! ...Brazilci před několika lety zcela uzavřeli tuto oblast a proč ? Bojí se snad něčeho,co na nich žije ?.....Na tuto horu se nejde nijak dostat ! Jako by jí něco CHRÁNILO ! Je prakticky izolovaná od okolí to znamená ,že kontakt s okolím téměř zanikl. A to není vše vědci se z vzorků domnívají ,že je tam klima a prostředí , které bylo již za dinosaurů, což znamená ,že se tam čas ''ZASTAVIL''. Mohli zde tedy dinosauři přežít ? Jedna výprava tam i zmizela ! Proč vláda nechala celý její okolí za CHráněnou oblast ? A proč zabijou každého kdo se tam oběví ? Proč po tolik zmizení a proč to tak tají ?! ...Tak lidi co si teď myslíte ? klidně mi pište vzkazy...Pohádkové fotografie koní!

31. prosince 2008 v 12:09 | 00Luli00 |  ♥ Obrázky
Voda,vzduch,oheň, a země(tyto živly fotografie připomínají) prostě krása oběktivem Boba Langrishe … Tak se na to podívejme:
Fotografie jsou pravděpodobně dotvořené,ale rozhodně to vypadá jedinečně :)

Voda:


Vzduch:

Oheň
Země
Doporučuju článek s podobným tématem: Fotky v ČERVENÝCH barvách od BOBA LANGRISHE - opravdu KRÁSA
ZDROJ:Text : 0Luli0

Slovníček na wietnamskou tržnici..stojí to za to XD

30. prosince 2008 v 18:42 | v textu
Bíden - Dobrý den

Pani ma vysráno - Vybrala jste si slečno

Co komu - Jakou si přejete přílohu

Se šupem - S kečupem

Ho šici - S hořčicí

Kpisí máseso - K pití máte co

Čus - Džus

Srajt - Sprite

Douchut - Dobrou chuť

Dvasát šest - Nutno zohledit podle cifry na pokladně, buď 26 nebo 96

Našanou - Na shledanou

Nemišesky - Univerzální odpověď

Cica pade - Univerzální cena

Kvalita chodinky, ci mesice dou - Prostě skvělé hodinky

Tet kabelu - Chcete zboží zabalit

Šuši pani, šuši - Model teď letí

To je málo - Za tuto cenu to neprodám

Požkej, požkej, tak dobže - Počkej, určitě se nějak domluvíme

Diti sou - Velikost je akorát

Čislo doblý, vyvelkej - Potřebujete větší velikost

Cica pade-Povolení máte?...Zadarmo,dárek!
Zdroj:http://ssaarraahh.blog.cz

Pes je velký jako kůň !!!

26. prosince 2008 v 20:20 | Lůca
Největší pes na světě je stejně velký jako kůň což je zhurba 150 cm bohužel jsem k tomuto ukazu nenašla více info tak přidávám alespon foto

Jak dostat do sims2 upíra nebo vlkodlaka?

26. prosince 2008 v 19:39 | ♥lůca a kamí |  ♥ Hry

JAK DO SIMS DOSTAT UPÍRA!

Potřebujete základní hru the sims2 a dodatek sims2 noční život!


1.Vytvořte si ženu - nezadanou nastěhujte jí do domu a přidejte jí k posteli rakev....
2.Jděte do centra - v noci - a až k vám přijde upír pozdravte ho a seznamujte se....
3.Až přijedete domů odpočintě si a v noci upírovi zavolejte¨a pozvěte ho domů
4.Dále se zbližujte dokud nebudete mít vše na 100
5.Nabídněte upírovi nastěhování a sňatek
6.Nyní můžete upíra ovládat vemte ho a klikněte na vaši vytvořenou ženu dejte nakazit(pokousat)
7.Stane se upírem!

- upír nesmí na světlo světlo ho zabije!Den musí přečkat v rakviJAK DOSTAT DO SIMS VLKODLAKA


Potřebujete základní sims2 a sims2 mazlíčky!

1.Vytvořte si ženu a muže - nejsou manželé + 2psy fenu a psa
2.za aspiraci jim dejte aspiraci po vědomostech
3.nastěhujte na středně velkou parcelu kterou pokryjte jehličnatými stromy a vzadu udělejte jen malinký byteček...
4.Uložte a hrajte hru...
5.Nesmíte pustit psi do domu tak zamkněte vchodové dveře
6.Sbližute ženu a muže co nejvíce¨
7.Nechte psy aby vyknávaly potřebu venku a mohl po nich růst plevel - nevytrhávat!!
8.Postupem času by se měl u ženy nebo muže- klidně i u obou oběvit aspirační zážitek - přání - simík si bude přát stát se vlkodlakem
9.Spřátelte se s vlkem - vůdcem vlčí smečky hladte ho po bříšku hladtě ho dávejte mu pamlsky herajte si s ním
10.Vlk vás pokouše - až za určit čas - ale musí být vůdce smečky!
11:ste vlkodlak'

Recenze-Naruto...

23. prosince 2008 v 15:04 | konoha.cz
Naruto LOGO Před dvanácti lety zaútočil na skrytou vesnici ninjů - Konohu (Listovou), devítiocasý liščí démon Kyuubi. Ten dokázal jediným švihem svých ocasů drtit hory a vyvolat tsunami. Zničil téměř celou vesnici, než jej jeden geniální shinobi - Čtvrtý Hokage, porazil. A poté zemřel. Ani Čtvrtý Hokage však nedokázal démona zabít, proto jej zaklel do právě narozeného chlapce. Tím chlapcem byl Naruto.

Uplynulo 12 let, Naruto vyrostl. O svém prokletí nemá ani páru, což ovšem neplatí pro ostatní vesničany, kteří v něm stále vidí to monstrum, které zničilo jejich domovy a povraždilo jejich příbuzné.

Naruto, Sakura, Sasuke Právě kvůli tomu je Naruto stále osamělý, bez přátel, bez příbuzných, bez lásky. Aby na sebe upoutal pozornost, neustále provádí všelijaké darebárny, provokuje koho může, ale to jeho situaci spíš přitěžuje. Navíc je totálně neschopný, na akademii jen taktak prolézá a jako jediný ze studentů už po několikáté nezvládl maturitu. Zdá se, že Naruto je od začátku ztracená existence. Jediný, kdo Naruta jakž takž bere na vědomí, je jeho učitel z Akademie - Iruka, jemuž liščí démon také zabil rodiče. Iruka však kvůli tomu necítí k Narutovi zášť, právě naopak - v mládí byl stejný jako Naruto a dívá se na chlapce jako na svého syna nebo možná mladšího bratra. Je to právě on, kdo Narutovi odhalí jeho děsivé prokletí a po drobném incidentu s jiným učitelem dokonce nechá Naruta odmaturovat - a Narutovi se konečně dostane na správnou cestu naplnit svůj obrovský sen - stát se nejmocnějším Hokagem.

Cesta však ještě bude hodně trnitá, kaktusová pole z pohádek Looney Tunes se můžou jít zahrabat hodně hluboko. To že Naruto zvládl maturitu totiž nic neznamená. Jako nováček (Genin - nejnižší úroveň ninji) je zařazen do tzv. týmu 7, kde musí plnit nejrůznější mise, obvykle vysoko přesahující jeho schopnosti. V každém případě se však celých (prozatím) asi 200 epizod netočí kolem jednotvárných dobrodružství "nová mise, chránit starou babku na cestě z X do Y, sakra byli jsme přepadeni, au teď jsem se nasral, nakopu jim prdele...". Ne, pokud si myslíte tohle (je to logické, přece jenom Naruto je ninja anime), asi budete hodně překvapeni. Celkem brzo se totiž rozvine nadupaná dějová linie propojující celý příběh, která vám nedá spát. Jednoduše neusnete, pokud neuvidíte další díl (připravte se 3 týdny nespat).


Smutný příběh....

22. prosince 2008 v 13:23 | Horses.online |  ♥ Koně
Tento příběh jsem nepsala já..

Autor:

  • Ingrid

Příběh:

Krásné ráno, jako stvořené pro vyjížďku. Slunce se rozhodlo udělat tento den ještě krásnějším a vesele svítí. Sesednu z kola a blížím se ke stáji, kde panuje až nezvyklé ticho. Jen ptáci se rozhodli narušit ho svým zpěvem. Po vstupu do stáje mě kůň nevítá radostným zaržáním, nyní leží na zemi a tiše oddychuje, sotva zvedne hlavu, aby na mě upřel pohled plný bolesti a prosící o pomoc.
Okamžitě volám veterináře. Slibuje příjezd do 20 minut. Zdá se to jako věčnost! Marně se pokouším dostat koně na nohy. Později klečím v pilinách a objímám jeho hlavu. Pod mýma rukama se z bělouše stává kůň z dokonale myší srsti. Přes slzy ho pozoruju a hladím po tváři, vzpomínám na krásné chvíle prožité v jeho sedle.
Prosím ho, ať neumírá a zůstane semnou. Tak zní moje jediné přání v tu chvíli. Cítím, jak kůň sebral všechnu sílu a zvedl hlavu. Z jeho pohledu se dá vyčíst jediné - omluvu. Omluvu za to, že mi moje poslední přání nemůže splnit. Bolest mu ustoupila a já jako ve spomaleném filmu vidím, jak pomalu pokládá hlavu, zavírá oči a naposledy vydechuje.
Z koutku oka se vyronila slza a razí si cestu po zpěněné tváři. Splyne se spocenou srstí. Veterinář přijel pozdě. Zpěv ptáků utichl a venku prší. Počasí soucítí se mnou. Nejkrásnější pohled je z koňského hřbetu. A nejhorší pohled je na to, když koně pláčou...
Příběh je bohužel ze života.

Vánoce s koněm

22. prosince 2008 v 13:03 | Lůca-ufoš |  ♥ Koně

Plánujete na Štědrý den jen krátkou návštěvu stáje? Proč? Je zima, ošklivo a rodiče Vás chtějí doma v teple u pohádek?

Co to udělat takhle?
Ráno si přivstat (jako já :)) a jít do stáje. Dát koníkovi pár zbylích jablíček,aby si také chroupl a věnovat mu pořádnou pusinu :). Pokud nebude pršet a nebude u Vás moc mokro, vzít ho jen na ohlávku a jít se projít ranním lehce namrzlým lesem? Zablbnout si jen tak na volno a do oběda se vrátit domů.

Druhý nápad (mojí kamarádky)
Připravit koníkovi do haly stromeček, schovat pod různé kyblíky dobroty a přivést sem koníka. Bude čmuchat pod kyblíky sladkosti a bude je vesele převracet. Tam bude mrkvička, tu jablko, atd. :) Také hezké strávení dopoledne a na oběd už opět budete doma.

Přeci koníka na Štědrý den "nevyškrtnete ze seznamu"? I když tomu nerozumí, bude mít určitě radost, že nepřinesete sedlo a nebude muset "makat", ale jen si užívat :)


Porazil povoz s koníky a ujel..

22. prosince 2008 v 12:55 | Lůca-ufon a zprávy
Ahojky, vítej u dalšího článku. Dnes nebude moc veselý:(
Ano 13.12.2008 se po deváté hodině ranní v Praze v Roztocké ulici srazil koňský povoz s osobním autem. Řidič byl pěkný hlupák, který ujel z místa nehody. Při nehodě mu ale upadla značka auta, takže majitel půjde snad lehce najít. Pokud byste si někdo chtěl zahrát na detektiva a bydlíte v Praze a okolí, hledejte červené auto značky DAEWOO s poznávací značkou 8S7 9256. Snad se ho podaří někomu najít.
Následky neho dy však nebyly moc dobré. Kočí povozu byl nárazem vyhozen z kočáru a dopadl na zem. Lékaři mají podezření na poranění páteře a proto byl převezen do nemocnice.
Povoz táhli dva koníci. Bohužel jeden z nich zůstal zaklíněný mezi lampou a zdí. Hasiči byli šikovní a koníka po půl hodině vyprostili. Koník však zůstal ležet na zemi a nechtěl se zvednout. Po chvíli se však uklidnil a podařilo se mu stoupnout. Koník měl jen pár odřenin, ale projistotu oba odvezli na veterinu na prohlídku.No a teď můj názor. Nechápu lidi, kteří mají takové svědomí a klidně si ujedou z místa nehody. To s tím pak dokážou žít ??!! Tyhle lidi jsou prostě hyeny. Místo toho, aby pomohli zraněným nebo alespoň zavolali pomoc, radši ujedou. Ještě že přo nehodě ztratil značku auta. Snad ho brzy najdou!

REAKCE: jen vzkazové;)


Dokonalá fotka??

15. prosince 2008 v 17:19 | -můj kámoš.. |  ♥Jak fotit..
Takže řekněme si jaké jsou hlavní základy pěkné fotografie...

1.ostrost foceného objektu
2.nerušivé pozadí
3.vyhovující světlo a kompozice
4.ladivý kontrast

toto je asi jedna z hlavních věcí které potřebujete k pěkné fotografii. Tahle má všechno před tím uvedené a
myslím že je zkutečně povededená...

Věříte..nevěříte??

15. prosince 2008 v 17:16 | lůc. |  ♥Tajemno směs
Možná už o tom někdo z vás ví, ale proč to nedat vědět i jiným lidem, ne ? ;o)


tak tedy :

Rumunský hotel Decebal v Baile Herculane se stal místní atrakcí poté, co byla v novinách a televizi zveřejněna tajemná fotografie ducha. Vyfocený objekt připomínal ženu v dlouhých bílých šatech. Ta měla údajně sledovat schodiště a halu celého hotelu. Hotel je starý 150 let, a tak mnohé pamatuje.

A teď snímek s duchem:


Garfield-minikomiks =)

15. prosince 2008 v 17:14 | Lůca-net |  ♥ Zábava

Něco o Velké Pardubické..

15. prosince 2008 v 17:12 ♥ Koně
Velká pardubická byla založena v roce 1874. Není však největší závod o dost
větší je tu Velká Liverpoolská která se jezdí v aglii ale o té potom. Překážky
které se skáčí
1. Živý plot (po startu)
2. Živý plot s příkopem
3. Malý vodní příkop
4. Velký Taxisův příkop
5. Irská lavice
8. Popkovický skok
7. Francouzský skok
8.-9. Malé zahrádky
10. Anglický skok
10. a,b,c) Prodloužený taxisův příkop
11. Živý plot s příkopem
12. Živý plot - seskok
13. Živý plot
14. Poplerův skok
15. Drop
16. Kamenná zeď
17. Hadí příkop
18. Velký vodní příkop
19. Malý Taxisův příkop
20.-21. Velké zahrádky
22. Suchý příkop (za lesem)
23. Proutěná překážka (Steeplechase skok)
24. Živý plot (u hangáru)
25. Velký anglický skok
26. Suchý příkop (mezi břízkami)
27. Havlův skok
28.-30. Proutěné překážky
nejtěší je asi taxisův příkop a na něm hodně zanují koně ale oni za to nemohou
každý není rozený skokan a každý smí udělat chybu. Velká pardubická má svého
jediného rekordmana koně Železníka který ji 4 krát vyhrál ale klysna Sixteen
zatím 2 krát holt se musí počkat možná někdy bude lepší.


Rok Kůň
2008 Sixteen
2007 Sixteen
2006 Decent Fellow
2005 Maskul
2004 Registana
2003 Registana
2002 Maskul
2001 Chalco
2000 Peruán
1999 Peruán
1998 Peruán
1996 Cipísek
1995 It's a snip
1994 Erudit V.
1993 Rigoletto
1992 Quirinus
1991 Železník
1990 Libentína
1989 Železník
1988 Železník
1987 Železník
Psala : horsicek1998
Zdroj : www.wikipedia.cz a moje vlastní hlava

SalomShoxrux ft. Sarvar - Salom / Шохрух и Сарвар - Салом

12. prosince 2008 v 15:47 | lůca-net |  ♥písničky♥
Nevým co znamená,ale melodie je pěkná =D

Marek Ztracený♥

12. prosince 2008 v 15:39 | Lůca♥ |  ♥Příběhy
Povolání: zpěvák, pianista, skladatel

Věk: 23
Datum narození: 26. 02. 1985
Znamení: Ryby

Životopis

Marek Ztracený je zpěvák, skladatel a pianista. Mimořádný hudební talent pochází ze západních Čech, přesněji ze Železné Rudy. Od dětství se věnuje hře na klavír a skládá. Poprvé ho mohli hudební nadšenci slyšet ve skupině Kredenc, kde hrál na bicí. Marek hraje na sedm hudebních nástrojů a skladbu vystudoval na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. V současnosti ho můžete se štěstím potkat v hotelovém baru nebo klubu, kde předvádí své klavírní umění.

Marek je skvělý lyžař a rád si zahraje i fotbal.

Píseň "Ztrácíš", je prvním seznámením s jeho tvorbou a zároveň i singlem z debutového alba. Jako první ho do svého playlistu nasadila Evropa 2 a v současné době už ho hrají skoro všechna rádia v ČR, byl rovněž nasazen do T- music chart! S touto písní vyhrál Marek Ztracený polský mezinárodní hudební festival - PBS Bank CARPATHIA FESTIVAL RZESZOW v kategorii zpěv a nejlepší píseň. Festivalu se zúčastnila stovka soutěžících z evropských zemí.
Písně na připravované album jsou momentálně ve fázi natáčení. Producentem alba je zkušený Martin Ledvina. Vydání je pak připraveno na září 2008.


Video sem nejde vložit a tak vám sem dám alespoň odkaz ju?
U2

12. prosince 2008 v 15:30 | Lůca-net |  ♥Příběhy
Moc se mi líbí

James Blund

12. prosince 2008 v 15:21 | Lůca-wikda a net |  ♥písničky♥
James se anglicky rocková kapela z Manchesteru. They formed in 1981 and were active throughout the 80s, but most successful during the 90s. Ty tvořily v roce 1981 a byla aktivní po celé 80. let, ale nejúspěšnější v průběhu 90. let. Their hit singles include " Sit Down " and " Laid ". Jejich hit singly patří "Posaď se" a "Laid". Following the departure of lead singer Tim Booth in 2001, the band became inactive but reformed in January 2007, returning for a nationwide tour and a new album [ 1 ] . Po odjezdu z olova zpěvák Tim Booth v roce 2001, se kapela stala neaktivní, ale reformovaného v lednu 2007, se vracejí na celorepublikovém turné a nové album [1].A Fine Frenzy - One Cell In The Sea

12. prosince 2008 v 15:15 | lůca-web |  ♥písničky♥
Další debut další mladé písničkářky je tady. Alison Sudol jej vydává pod jménem A Fine Frenzy. Její klavírní balady plné představ a zklamání mladé čerstvě dospělé holky osloví hlavně dívčí publikum. Své kouzlo ale mohou odhalit i ostatním posluchačům.
7/10
A Fine Frenzy - One Cell In The Sea
Vydáno: 17.7.2007 (regionální verze 4.2.2008)
Celkový čas: 61:51
Skladby: Come On Come Out, The Minnow & The Trout, Whisper, You Picked Me, Rangers, Almost Lover, Think Of You, Ashes And Wine, Liar Liar, Last Of Days, Lifesize, Near To You, Hope For The Hopeless, Borrowed Time
Nosič k recenzi poskytlo vydavatelství EMI.
Dvaadvacetileté kozorožka, písničkářka Alison Sudol (narodila se den před Štědrým dnem), nás na albu "One Cell In The Sea" zve do svého A Fine Frenzy. Nenásilně a
nepodbízivě. Její debut sice není žhavou novinkou, poslouchat jej můžete již rok a i česká rádia jej zaznamenala, na náš trh se ale dostal právě teď. Čtrnáct srdceryvných balad postavených na hlasu zpěvačky, jejím klavíru a příjemné melancholii. Průzračně čistý, nekomplikovaný, ale o
to přirozenější projev. Bývá označována za alternativní písničkářku, ale tak může vypadat její obraz snad jen v očích pravověrných mainstreamových popařů. Tomuto pojmu odpovídá třeba podobně mladá
harfenistka Joanna Newsom. Alison (MySpace.com) je někde docela jinde. Písničky z alba "One Cell In The Sea", které si až na pár výjimek napsala sama, jsou milým, nevtíravým a sofistikovanějším indie popem. Abychom Alison správně pochopili, hodí se lehce nahlédnout do jejího života. Pochází z umělecké rodiny (oba rodiče jsou učitelé herectví). Do pěti let vyrůstala v rodném Seattlu, ale po rozvodu se s matkou přestěhovala do L.A. Má ráda Radiohead, Coldplay nebo Arethu Franklin, ale při jejím poslechu spíš máte pocit, že by mohla být dcerou Eltona Johna. Ve svých prvních písních reflektuje své holčičí trápení a touhy, které ale klidně mohou být reakcí na rozpadlé manželství jejích rodičů. Hodně se zabývá svým nitrem. Její přirozená výpověď vše omotává třpytivou nití opravdovosti. Zatímco Dan Bárta se s podobnými pocity vypořádává v písních jako "Innerview", Alison to dělá po svém. Když ve svém největším hitu "Almost Lover" zpívá "I never want to see you unhappy / I thought you'd want the same for me", může to vypadat jako banální klišé, jenže v projevu Alison to zní, pravda naivně, ale pravdivě. A tak té sympatické zpěvačce za klavírem rozumíte a nemusíte ani být mladá citlivá nešťastně zamilovaná holka.