Duben 2008

Náš společný blog

26. dubna 2008 v 20:25 | jáá |  ♥ Spřátelené blogy
zajímá vás příroda,potřebujete nějaký referát či máte prostě rádi zábavu?????
pak pro vás je tu odkaz na bájo blog,který jsme si založily společně s mojí dobrou kámoškou!!!

Úvod

23. dubna 2008 v 13:31
Jako většina bytostí i draci jsou děleni na dobré a zlé. Málokdo mohl proniknout do tajů dračí magie a moudrosti. Nenechte se plést řečmi o tom že draci jsou jako zvířata a nejsou schopni myslet. Ne, tak to vážně není, draci jsou inteligentní a velice chytří tvorové, i když existují výjimky a určité druhy které opravdu jsou spíše zvířata.
Draci jsou známí asi hlavně svojí oblibou lesklých a třpytivých šperků, kovů a kamenů. Je také zmínka o tom že své nejoblíbenější kousky draci očarovávali tak, aby kdyby jim je někdo vzal, náhle onemocněl, nalepila se na něj smůla nebo dokonce se proměnil v draka.
Draci měli také hodně nepřátel např. rytíře, mágy a spousty jiných lidí kteří se jich bály. A tak byli draci přirozeně velmi odolní. Jejich kůže byla velice silná, dokázala odrazit každý šíp (kromě elfských šípů) a také absorbovala neuvěřitelné množství magické energie. Nejméně odolnými částmi jsou oči a někdy i křídla.
Draci mezi sebou, jinými živočichy a s lidmi komunikovali pomocí telepatie. Takto se mezi sebou dorozumívali a dokázali i telepaticky poslat obraz určitých míst, věcí nebo něčeho jiného. Také dokázali nazírat určitou scénu nebo rozhovor. Ale čím dál byli mezi sebou komunikující dál, tím bylo spojení slabší, někdy se stalo že se ztratilo úplně.
Jelikož draci museli často odolávat útokům, vynalezli způsob metamorfózy tedy jak měnit své tělo tak aby bylo podobné strukturou a tvarem okolnímu prostředí. Byli v tom tak pokročilí že na sebe někdy dokázali vzít i lidskou podobu. Také ale měli spoustu jiných věcí užitečných pro válečníky a pro mágy, kvůli nímž byli hromadně vybíjeni. Např. nejvíce ceněna byla jejich kůže která byla velice nejen magicky odolná, jejich jazyk a krev (věřily ve schopnost porozumět řeči zvířat), dále pak jejich zuby a drápy. Z nich se vyráběly hlavně šípy a kopí, které byly jedovaté pro elfy. Dračí šupiny na pancéři měli dar odrazit jakýkoliv šíp či oštěp. Draci byli dříve chápáni jako symbol chaosu a často byli spojováni se silou živlů.

animace s dráčky

23. dubna 2008 v 13:17 ♥ Amimace
Pro příznivce draků vytvořím novou kategorii,draci a dráčata =)
a tento je pro zlepšení NÁLADY!

@Uhodněte!@

23. dubna 2008 v 12:35 | matika |  ♥ Bleskovky
Hádanka z matematiky....
kopeme studnu...
jeden člověk vykope studnu za 100 hodin....
za jak dlouho vykope stejným tempem takovou studnu 100lidí????
je to hodně o logice...
tak s chutí do toho a bleskajda je hotová ;)
3 výherci získají diplomy !!!!!!

Když vezmu do ruky tužku a papír aneb KRESLÍM KONĚ

19. dubna 2008 v 19:59
Když vezmu do ruky tužku a papír aneb KRESLÍM KONĚ


X-treme logický test!

19. dubna 2008 v 19:57 | http://edenik.elka.cz/otestujte-sve-logicke-mysleni/
jukněte se na to!
zkuste si své logické myšlení,,,já sem měla 5 =)
je to ověřený test psychologa

Výstava koček!

18. dubna 2008 v 15:35
Ukončení výstavy koček!
vyhrál kocourek romík a ostatním moccc děkuju za účast.
ceny:
1.výherce vyhraje něco pro kočičku(pak ,když mi dá adresu,tak mu to pošlu poštou+diplom(pokud to bude kamarád,tak mu to dám ve škole:)
2.Diplom(napišmi s čím má být,ale pouze realné ,né například :tygr a gumičkou a červeno-fialovou hřívou:))+fotku mnou focenou na virtuální stáj ufonek:)
3.Výherce dostane jeden diplom(viz 2.)

O indických slonech se říká,že někdy pláčou

18. dubna 2008 v 15:28
Žvířata pláčou.
přinejmenším projevují prostřednictvím hlasu bolest a smutek.
v mnoha případech to vypadá,jako by volala o pomoc.Většina lidí proto věří,že zvířata mohou být nešťastná a mohou mít také základní pociti,jako je radost,zlost a strach.každý běžný chovatel věří,že jeho pes,kočka,papoušek nebo kůň mají citi.chovatelé tomu nejen věří,ale každý den se o tom na vlasní oči přesvědčují.my všichni můžeme vyprávět spoustu historek o zvířatech. Například výpovědi lidí pracující se slony jasně ukazují,že nevěnovat pozornost náladě slona je nebezpečné. Kdyby se vodiči slonů mýlili,jsou-li rozrušení,unavení,nemocní,podezřívavý či rozzuření-nepřišli by jen o svou prácy,stálo by je to často DOKONCE ŽIVOT!

Hledej netopíra

2. dubna 2008 v 12:09 ♥ Bleskovky
Nová soutěž!
hledej netopíra!
Ikdyž třeba netopýra nebudete moci najít, on tam opravdu je!

Jestli někdo nepochopil zadání nebo se mu nezobrazila fotka, napiště mi vzkaz ;)
Napiště mi číslici a políčka, kdese skrývá netopýr. Např.: G8 -samozřejmě blbost. :)
SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ DOSTANE DIPLOM !