Leden 2008

Uhodni a dostaneš diplom a fotku kočky na ufonka!

30. ledna 2008 v 13:33 | JÁ LUCÍK
DNESKA MÁM PRO VÁS TĚŽKOU OTÁZKU.
JE TO SPÍŽ POČETNÍ.
zadání:V AUTOBUSE JEDE 7 HOLČIČEK.KAŽDÁ HOLČIČKA MÁ 7 BATŮŽKŮ A V KAŽDÉM BATŮŽKU JE 7DOSPĚLÍCH KOČEK A KAŽDÁ KOČKA MÁ 7 KOŤÁTEK.
KOLIK JE V AUTOBUSE CELKEM NOHOU???????
(PS.PRVNÍ 2 KTEŘÍ BUDOU CELKEM BLÝZKO,TAK DOSTANOU FOTKU NA UFO A DIPLOM)
POTŘEBUJU JENOM,ABY JSTE MI NAPSALY SVŮJ MAIL A JÁ VÁM TU FOTKU POŠLU A FOTILA SEM JE JÁ,NEJSOU KRADENÉ A POŠLU VÁM I POVOLENÍ,KDYBY MĚLI ADMINI PROBLÉM:O)

Diplom...4

18. ledna 2008 v 16:34 ♥ Diplomy

Diplom...3

18. ledna 2008 v 16:32 ♥ Diplomy

UPOZORNĚNÍ:::::

18. ledna 2008 v 16:29
Celý tejden tu nejsem!
JEDU NA LYŽÁK!!
TAK SE DIPLOMY SPOŽDĚJ


Diplomek za bleskovku

18. ledna 2008 v 16:24 | lucík-monča |  ♥ Diplomy

černá magieII.

16. ledna 2008 v 13:32

Černá magie

Anarchie


Původ: Jeden z nejpopulárnějších symbolů mladých lidí minulých let, označující anarchii. Původně je význam vysvětlován okultisty jako Asmodéas - démonická síla, která mladistvé svádí k sexuálním perverzím a sebevraždám. Symbol vzbuzuje touhu postavit se proti zažitým pravidlům a dodává odvahu konat činy, které nejsou za normální situace v povaze nositele.

Význam: Symbol dává nositeli neomezenou moc ničit a způsobovat škodu na majetku znepřátelené osoby.
.......................................................................

Hlava kozla


Původ: Hlava kozla, spodobnění Bafometa, je zpochybnění Ježíše jako ovečky a jeho smrti za lidské hříchy.

Význam: Symbol dává nositeli sílu přemoci lží přemoci nepřítele nebo nastalou bezvýchodnou situaci.
.......................................................................

Pentagram


Původ: Využíval se při okultních rituálech pro ovládnutí temných sil a energií. Často je spojován se satanismem, zvláště když se umístí do centra pentagramu symbol kozla. Pět rohů nebo někdy pět čar znázorňuje 5 živlů: vodu, zemi, oheň, vzduch a ducha nebo myšlenku.

Význam: Symbol probouzí v nositeli možnost ovládnout druhé a získat nové utajené síly.
.......................................................................
Převrácený kříž

Původ: Původně znázornění smrti apoštola Petra, který se při ukřižování cítil nehoden zemřít ve stejné pozici jako Kristus. Moderní význam tohoto symbolu je výsměch Krista, kdy se Luficer snaží převracet pravdu a dílo Boha ve lži a podvody.

Význam: Symbol dává moc přesvědčovat druhé, získat nad nimi nadvládu a využít je pro dosažení vlastních cílů.
.......................................................................
Satanský kříž

Původ: Převrácený otazník, symbolizující zpochybňování moci Boha všemohoucího a zároveň zobrazuje neomezenou moc Lucifera. Okultní význam reprezentuje tři prince pekla: Satana, Beliala a Leviathana.

Význam: Probouzí u nositele černou stránku jeho duše a pomáhá získat fyzickou nadvládu nad nepřítelem.

Bílá magie

Anch
Původ: Starodávný egypstký symbol, znázorňující kříž se smyčkou v horní části. Symbolizuje věčný život, znovuzrození a vesmírné vědění.
Význam: Přináší dobré zdraví, posiluje plodnost a zvyšuje psychické síly.
.......................................................................
Oko boha Hora
Původ: Symbol znázorňuje oko Egyptského boha Hora, které ztratil při bojise Setem. Samotné oko je univerzální symbol pro získání spirituálního vhledu, vnitřního zraku a vyššího vědění. Pohané jej používali k odhánění zla.
Význam: Ochraňuje před zlem a pomáhá při získávání utajených skutečností a nových vědomostí.
.......................................................................
Om
Původ: Symbol, kterým je sanskrtem psané Hindské slovo ''svatý''a vyslovuje se jako Om (aum). Význam se vykládá i jako ''matka všech manter''. Symbolizuje 4 stavy vědomí: bdění, spánek, snění a trans (mimotělní zkušenost).
Význam: Symbol Om má léčivé a zklidňující účinky, zejména po velké námaze, ale i po prodělané těžké nemoci.
.......................................................................
Spirála
Původ: Dávný symbol označující většinu bohyní, dále dělohu, plodnost, ženskou sílu, neustálé změny a evoluci celého vesmíru.
Význam: Nositelce pomáhá připravit její tělo na nadcházející těhotenství, či podporuje správný chod již těhotenství probíhajícího.

černá magie

16. ledna 2008 v 13:29

Černá magie

Historicky vzato je černá magie zvrhlou magií vůbec a lze mít za to, že tajemství magie byla chráněna právě proto, aby jich nebylo zneužito k nízkým a nebezpečným účelům. Stejně tak lze předpokládat, že praktické pěstování magie bylo patrně především pěstováním magie černé, neboť ta byla svůdná pro určitý typ lidí, kteří v magii spatřovali prostředek k dosaženi toho, co jim život odepřel, na co nestačili svými přirozenými silami, i všeho nedovoleného a současně lákavého. Potvrzují to magické grimoáry, které obsahuji především černomagická témata. Černou magii je možno definovat buď prostředky, kterých používá (astrální larvy, elementálové, démoni), což je užší pojetí, nebo cíli, které sleduje. Za černou magii lze považovat každou magickou praxi, která má za cil působeni zla, a v nejširším smyslu pak každou magii motivovanou sobeckými účely. R. Cavendish (1967) charakterizuje problém poněkud zjednodušené takto: "Za černou magií stoji, jako hnací síla. touha po moci(...) Černá magie má své kořeny v nejtemnějších oblastech lidského vědomi a to tvoři velký díl její přitažlivosti. Je ale víc než jen produktem záliby ve zlu (...), je titánským pokusem člověka povýšil sebe sama a zaujmout místo, které náboženství vyhrazuje bohu." V černé magii se ovšem nepromítá jen touha člověka po získání moci, ale všechny jeho neukojené potřeby. A tak existuje primitivní černá magie grimoárů určených pro venkovské čaroděje (jak způsobit, aby krávy nedojily apod.) a pro nenávistná očarováni vůbec ("uhranuli", "uděláni" a další poškozeni či dokonce zničeni druhé osoby) a černá magie ideového typu. která je prostředkem integrace se světem zla vůbec. Existují tří historické prototypy černých mágů: rytíř Gilles de Retz (t 1440), zvrhlý vrah desítek dětí, jejichž krev a muka mu měla magicky opatřit zlato, dr. Johannes Sibelius zvaný Faust (t kolem 1530), který se v touze po věděni a ženě upsal ďáblu, a Aleister Crowley (1875-1947), excentrik posedlý libidem, oddávající se nejzvrhlejším čarodějníckým praktikám.

diplomy

16. ledna 2008 v 13:26
Diplomy se trochu spožděj
tak sorry

orka

15. ledna 2008 v 12:39
tady je ta fotka ve zmenšenym:o).kdo jí zná ať mi to hned písne,za každou informaci budu vděčná.


tajemno-pentagram

9. ledna 2008 v 13:09

Pentagram


Původ: Využíval se při okultních rituálech pro ovládnutí temných sil a energií. Často je spojován se satanismem, zvláště když se umístí do centra pentagramu symbol kozla. Pět rohů nebo někdy pět čar znázorňuje 5 živlů: vodu, zemi, oheň, vzduch a ducha nebo myšlenku.

Význam: Symbol probouzí v nositeli možnost ovládnout druhé a získat nové utajené síly

foto tý poničky co hledám

4. ledna 2008 v 20:53 | lucík
Tady je ta fotečka tý mí orky-hledám

pomozte mi plosím!!!

4. ledna 2008 v 20:51 | lucík
LIDIČKOVÉ,MÁM TU PROSBU,HLEDÁM KONÍČKA:
HLEDÁ SE ŽIVÝ KONÍK!


pan M.Kobliha prodal hnědou kobylku s velkou hvězdou Orku.Bylo jí už kolem 12 let a byla prodána asi před 2 týdny někam na moravu k opočnu a vyměněna za českomoravského belgika , SVĚTLÉHO valáška Marka. Měla černé nohy na předních až po předloktí a na zadních až nad hlezno.Jinak měla staré školní sedlo bez kolenních opěrek a uzdečku s lemovanou čelenkou a dvokroužkovým udidlem. Bála se biče a strašně ráda se pásla:o) .Uměla i skákat a strašně se xsichtila.Na vyjížďkách zlobila a vzpínala se,ovšem na jízdárně,tam to byla suprová holka:o).Měla základní výcvik a byla zaučena i do tahu.Na pravé straně něla vypálené číslo,avšak špatně čitelné.
Toto je orka
Chtěla sem se zeptat,jestli jste tuto kobylku někdo neviděl,páč mi to hrožně, po té do bě co jsme spolu prožili trhá srdce:o(ps.měla v kohoutku 157cm.A ona byla huculka ještě z něčím křížená.
toto je nový koník marek,belgický chladnokrevník: